Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Do szczęścia rodziny potrzebne są szczęśliwe dzieci. Węgierski Hotel Kolping pamięta o tym od 20 lat – każdego dnia. Na każdą rodzinę czeka tu przygoda, pełny relaks i doskonała zabawa.

Położony w pobliżu jeziora Balaton i termalnego jeziora Hévíz, Kolping Hotel Spa & Family Resort od 1996 roku jest pierwszym węgierskim hotelem przyjaznym rodzinie. To nie jest zwykły hotel, lecz resort nastawiony na spełnianie marzeń wszystkich członków każdej rodziny przez 365 dni w roku.

Najmłodsi swe fantazje spełniają na pięciu placach zabaw, leśnych małpich gajach, gokartach, ściankach wspinaczkowych, trampolinach, boiskach piłkarskich, w wodnym funparku, wielopoziomowym Bobolandzie (czyli największej na Węgrzech sali zabaw). Animatorzy przez osiem godzin dziennie zapewnią im moc atrakcji.
Na dorosłych czeka zaś w tym czasie Hanami Beauty & SPA, czyli miejsce, w którym mama i tata, po oddaniu dzieci pod opiekę troskliwej obsługi hotelowej, na kilka godzin mogą znów stać się kobietą i mężczyzną. Skorzystają z tradycyjnych terapii wodą termalną z Hévíz, poddadzą się autorskim zabiegom upiększającym na bazie węgierskich kosmetyków ekologicznych i francuskich alg.

Zresztą w hotelu Kolping jest też strefa wellness dla dzieci. W Bobo Wellness w zabawny i rozrywkowy sposób są one wprowadzane w świat wellness. Jest tu rodzinna sauna oraz solny pokój – doskonały zwłaszcza dla pociech z astmą czy alergią. A w Hanami Beauty & SPA młode damy mogą stać się prawdziwymi księżniczkami. Naśladując mamę, wybierają zabieg najlepszy dla siebie: maseczkę na twarz (wyłącznie przy pomocy ekologicznych kosmetyków), masaż czy dziecięcy manicure. Są też zabiegi dla nastolatków borykających się z problemami związanymi z cerą. Na każdego członka rodziny czeka tu przygoda, pełny relaks i moc atrakcji.

Hotel Kolping Wegry 2

Hotel Kolping Wegry 1

Kolping Hotel**** SPA & Familiy Resort
H-8394 Alsópáhok, Fö u. 120.
Tel: +36 83 344-143
Fax: +36 83 344 142
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kolping.hotel.hu/en

Kolping Hotel**** SPA & Familiy Resort bierze udział w konkursie Perfect SPA Hotel 2016

Perfect SPA Wegry 2016

baner CACI

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz