Facebook open

Poznaj najlepsze SPA w Polsce oraz pierwszy i jedyny ranking 100 Best SPA Hotels in Poland! Album „Cztery pory roku w najlepszych SPA w Polsce” już w sprzedaży. Znajdziesz go w dobrych salonach prasowych.

01Polska słynie z długich i bogatych tradycji uzdrowiskowych, które w XXI wieku kontynuowane są pod postacią nowoczesnych obiektów SPA, medical SPA, sanatoriów i hoteli Wellness. Każdego roku przybywają nowe obiekty SPA. Dziesięć lat temu, żeby znaleźć się wśród 100 najlepszych hoteli SPA w Polsce, wystarczyło być. Pięć lat temu – trzeba było już się czymś wyróżniać. Dzisiaj trzeba świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nadążać za zmieniającymi się trendami, odznaczać się profesjonalizmem, otwartością na potrzeby gości i przyjazną atmosferą, która w obiektach SPA jest szczególnie ważna.

W Albumie „Cztery pory roku w najlepszych SPA w Polsce” prezentujemy atrakcje na cztery pory roku w najciekawszych obiektach SPA, a także pierwszy i jedyny w Polsce Ranking 100 Najlepszych Hoteli SPA w Polsce – 100 Best SPA Hotels in Poland 2018. To hotele wyróżniające się położeniem, pomysłem, jakością oferty i obsługi, wskazywane jako najlepsze przez samych gości oraz przez ekspertów. Najlepsza 100. została wyłoniona przez gości i ekspertów głosujących w konkursie Perfect SPA Awards 2017, a także dzięki ocenom użytkowników znanych portali rezerwacyjnych i turystycznych.

Mamy nadzieję, że pobyt w tych miejscach dostarczy Wam wielu niezwykłych wspomnień.

Album znajdziesz w dobrych salonach prasowych w całej Polsce oraz TUTAJ

baner CACI

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz