fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

#Polska Czeka Na CIEBIE

Rozpoczynamy akcję #PolskaCzekaNaCIEBIE, a w niej promocję turystycznej Polski: najpiękniejszych regionów, najciekawszych atrakcji, najlepszych hoteli, uzdrowisk i oczywiście SPA. Nie pozwolimy ani temu, ani żadnemu innemu kryzysowi zniszczyć polskiej turystyki.

 Polska Czeka na Ciebie

Niewiele dziedzin (oprócz służby zdrowia oczywiście), które ucierpiały podczas pandemii koronawirusa tak mocno jak turystyka. Ale jak twierdzą eksperci, podróżowanie w ostatnich latach stało się jedną z podstawowych potrzeb ludzi, dlatego żaden kryzys, nawet ten wywołany przez koronawirus, tego nie zmieni. Dobre wieści są takie, że kiedy skończy się pandemia i życie zacznie wracać do „normy”, turystyka krajowa będzie miała szansę jako pierwsza odbić się od dna. Stąd akcja #PolskaCzekaNaCIEBIE, a w niej  promocja turystycznej Polski: najpiękniejszych regionów, najciekawszych atrakcji, najlepszych hoteli, uzdrowisk i oczywiście SPA. Nie pozwolimy ani temu, ani żadnemu innemu kryzysowi zniszczyć polską turystykę.

Wprawdzie turyści zagraniczni nie prędko do nas zawitają, ale Polacy zostaną w kraju i pierwsze turystyczne kroki skierują do polskich hoteli i pensjonatów, na polskie plaże, do polskich miast i na łono polskiej przyrody. Z poczucia odpowiedzialności i bezpieczeństwa wybiorą samochód lub pociąg zamiast samolotu. Nie będą też chcieli spędzać długich godzin na przejściach granicznych, na których zapewne długo jeszcze będzie obowiązywała opóźniająca ruch podwyższona kontrola. Po kryzysie też będą czuli się bezpieczniej, przebywając bliżej domu. Zmienią się zapewne ich przyzwyczajenia i preferencje. Ich podróże staną się bardziej odpowiedzialne i przemyślane, ale na pewno z nich nie zrezygnują.

Po wielu tygodniach izolacji będą potrzebowali zmiany otoczenia, odskoczni od codzienności, powrotu do aktywności fizycznej i odstresowania. W obiektach SPA & Wellness będą szukali powrotu do zdrowia fizycznego, ukojenia nerwów, relaksu, przywrócenia sił witalnych, a także pięlęgnacji zaniedbanej nieco urody. Obiekty te zaś będą musiały potrafić ich przekonać, że spełniają najwyższe standardy i stosują bezpieczne procedury.

Dzięki akcji promocyjnej #PolskaCzekaNaCIEBIE turyści łatwiej zaplanują wakacje w Polsce (ciągle wierzymy, że to możliwe), wybiorą najpiękniejsze miejsca i najciekawsze atrakcje na najbliższe podróże, znajdą najlepsze hotele oraz najbardziej relaksujące i najbezpieczniejsze SPA.

Jedz polską żywność, kupuj polskie produkty, zwiedzaj Polskę, w Polsce spędzaj wakacje! Dzięki temu rozruszamy gospodarkę i przyczynimy się do odrodzenia turystyki.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

 

 

PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor