fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

SALVE IN TERRA - NAJBARDZIEJ ZMYSŁOWY ZABIEG SPA

Salve In Terra to najbardziej zmysłowy zabieg SPA dostępny w Polsce, jaki udało nam się odnaleźć. Doskonała propozycja dla dwojga.

To najbardziej zmysłowy zabieg SPA, jaki udało nam się znaleźć. Stworzony w firmie Haslauer, dostępny jest w kilku hotelach w Polsce dzięki firmie Nova Group. O wrażeniach towarzyszących rytuałowi Salve In Terra opowiada Ewa Nickel, dyrektor Biura Regionalnego Nova Group.

Gdybym miała opisać wrażenia w trakcie zabiegu Salve in Terra, musiałabym odwołać się do zmysłów, instynktu, nie rozumu… To coś więcej niż urządzenie, więcej niż tylko ekskluzywna ceremonia SPA. To miejsce, oaza, w której możemy poczuć się wyjątkowo, niebiańsko, zmysłowo, eterycznie. Przestrzeń w której nasze ciała i zmysły odpoczywają, gdzie mamy możliwość przeżywać wachlarz różnorodnych odczuć i doznań. To miejsce, gdzie możemy obcować z naszą seksualnością, możemy wraz z partnerem poznawać nie tylko siebie, ale także smakować zapachy, odczuwać na skórze życiodajne preparaty. Wszystko to aby poczuć się lepiej, aby osiągać stan maksymalnej relaksacji.Zamykam oczy i... z łatwością powracam do tego miejsca, które mnie oczarowało, natchnęło, dało wolność, a jednocześnie sprawiło, że tęsknię za tymi doznaniami i chcę tam wracać!Haslauer Salve-in-terra Image-Hands magazyn eden SPA wellness

KILKA SŁÓW O SAMYM ROZWIĄZANIU:

Salve in Terra to kabina przeznaczona do ekskluzywnych ceremonii dla dwojga, najbardziej oryginalne, opatentowane rozwiązanie dla SPA. Delikatnie, zmysłowo, intymnie, niepowtarzalnie, blisko i coraz bliżej – tak w największym skrócie można opisać zabieg w magicznej kabinie firmy Haslauer z Niemiec. Miejsce, które jako jedyne oferuje tak głębokie ukojenie ciała i ducha oraz potęguje intymne przeżycia i zbliża osoby korzystające z tej ceremonii. Główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko. Salve touch magazyn eden wellness SPA

Podczas zabiegu obie części unoszą się i opadają naprzemiennie, poruszając się jak skrzydła motyla. To powtarzające się falowanie powoduje, że osoby w nim uczestniczące raz zbliżają się do siebie, a raz oddalają. Pomieszczenie w którym znajduje się łóżko wypełnione jest parą, a wokół unosi się zapach ziół, jednocześnie różnorodne i zmieniające się co chwilę barwy wypełniają kabinę, tworząc idealne środowisko umożliwiające wykonanie wszelkiego typu zabiegów: okładów, masek, peelingów, które partnerzy mogą sobie aplikować i rozcierać sami. salve-in-terra magazyn eden SPA wellness3

Cykl kończy ciepły, tropikalny, a następnie zimny deszcz, który obmywa nasze ciała. Całemu zabiegowitowarzyszy dobrana do gustu gości muzyka.

www.novagroup.pl


CZYTAJ WIĘCEJ...

DO SPA WE DWOJE - ATRAKCYJNE PAKIETY DLA PAR

SZTUKA WYPOCZYNKU NAD MORZEM - ZDROJOWA HOTELS

MANOR HOUSE SPA - ENKLAWA DLA DOROSŁYCH

 

Rozmowa z Andrzejem Chmielewskim, dyrektorem generalnym Nova Group – firmy, która jest liderem w branży kosmetycznej, SPA i medycyny estetycznej w Polsce.
Jeżeli spojrzymy na branżę hotelową globalnie, to dostrzeżemy, iż trend inwestycji w nowoczesne strefy SPA zyskuje na znaczeniu. Światowym kierunkiem rozwoju jest też specjalizacja hoteli SPA i docieranie do coraz bardziej zdefiniowanych grup gości o wyraźnie sprecyzowanych potrzebach.
Inaczej określana jako sauna sucha. Jak nazwa wskazuje jest to rodzaj sauny o stosunkowo niskim poziomie wilgotności.
Każde szanujące się SPA na Cyprze oferuje orientalny rytuał Rasul dla dwojga łączący zabiegi błotne z aromatyzowaną olejkami eterycznymi łaźnią parową.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor