fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Eko-rewolucja w pielęgnacji dzieci

MomMe Baby Natural Care to rodzina kosmetyków naturalnych, która zapewnia delikatną pielęgnację, skuteczną ochronę i cudowną kąpiel. Jest odpowiedzią na poszukiwania wszystkich zatroskanych rodziców, którym zależy na zdrowej skórze swoich pociech.

newsy eko rewolucjaKosmetyki MomMe nie są obciążone żadnymi szkodliwymi, chemicznymi substancjami, które mogłyby wywierać negatywny wpływ na skórę przyszłej mamy lub małego dziecka. Każdy produkt linii MomMe opracowany został tak, aby w sposób ukierunkowany wspomagać naturalne funkcje skóry, nawet tej najbardziej delikatnej, wrażliwej i problematycznej. Kosmetyki spełniają rygorystyczne standardy Ecocert i NaTrue i powstały zgodnie z zasadami GMP (z ang. Good Manufacturing Practice), co daje wszystkim mamom pewnośœć co do najwyższej jakośœci i bezpieczeństwa produktów. Produkty MomMe zostały przebadane dermatologicznie i alergologicznie. W badaniach RIPT otrzymały potwierdzenie hipoalergicznośœci.

Marka [ comfort zone ] to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz do cudu, jakim jest ciało i dusza człowieka.
Kosmetyki BE ORGANIC, skomponowane z organicznych składników, zachwycają przyjemnoœścią stosowania. Pozwalają cieszyć się promienną i zdrową skórą, bez obciążenia dla organizmu i śœrodowiska naturalnego.
Camolin to marka, która powstała z miłości do natury i wyjątkowych wspomnień. To kosmetyki wegańskie zapewniające ekologiczną i zdrową pielęgnację skóry.
Wręcz przeciwnie – zatacza coraz szersze kręgi, z żywności przeniosła się na domy, meble, ciuchy, samochody, no i oczywiście kosmetyki.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor