fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Letnia ochrona

Actyva Linfa Solare Velvet Spray to ochronny olejek przeciwsłoneczny do włosów i ciała. Chroni przed promieniami UV, solą i chlorem. To preparat, który na pewno przyda się podczas urlopu, szczególnie nad morzem.

sklep 2Odœświeża skórę, odżywia i nawilża włosy, sprawiając, że są błyszczące i ułożone. Nadaje włosom miękkoœści i aksamitnoœści, ułatwia panowanie nad fryzurą. Doskonały dla włosów kręconych lub wzburzonych z tendencją do puszenia się w kontakcie z wilgocią. Zawiera składniki aktywne: luteinę, wyciąg z nasion słonecznika, ceramidy, filtry UV. Do częstego rozpylania na skórę i ciało.

Cena: 58 zł/150 ml

Marka Obagi przygotowała „„duet idealny”” ‒– dwa preparaty do codziennej pielęgnacji skóry: serum z witaminą C oraz nowoczesny krem z filtrem SPF. Są świetną propozycją na lato.
Dekolt prawdę powie – o wieku, nawykach żywieniowych, genach, a nawet o tym, czy nauczono nas mądrze korzystać ze słońca. Na szczęście, biologię można też troszkę oszukać.
Serum do twarzy i dekoltu z wyciągiem z liœści oliwnych marki KORANA jest skoncentrowanym preparatem o silnym działaniu nawilżającym, przeciwstarzeniowym, energetyzującym oraz regenerująco-rozœświetlającym.
Kolejne teksty o ochronie przeciwsłonecznej jesteśmy skłonne traktować trochę z przymrużeniem oka. Bo ileż razy można… skoro wszystko jest już jasne jak słońce. Czy na pewno? Oto 10 pytań, które wciąż zadajemy sobie, kupując preparat fotoochronny.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor